Loading
Lis 6, 2019

Tytuł „Symbol 2019” dla Centrum Energetyki Odnawialnej

z wielką przyjemnością i dumą informujemy, że decyzją Kapituły Programu Symbol Centrum Energetyki Odnawialnej UZ w Sulechowie dostało tytuł Symbol Synergii Nauki i Biznesu 2019. 

Symbol 2019, to ogólnopolski medialny program promocyjny prowadzony od 9 lat przez redakcję „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”. 

Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Honorują firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży oraz wyróżniające się jakością zarządzania i działania. Celem programu jest także umożliwienie zaawansowanej formy promocji firm i instytucji z różnych gałęzi gospodarki i sfery społecznej przez pokazanie na forum ogólnopolskim ich osiągnięć i perspektyw w największych i najpoważniejszych w Polsce dziennikach: „Rzeczpospolitej” i „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Oficjalne tytuł wręczony zostanie podczas uroczystej Gali Finałowej programu Symbol 2019 w dniu 22 listopada br. w Katowicach.