side-area-logo

Team Liderzy

Image
Radosław Grech
Prezes Zarządu CEO
Lider i innowator w dziedzinie OZE i elektrotechniki, z wykształceniem na Uniwersytecie Zielonogórskim i tytułem Executive MBA. Od 2012 r. kieruje Centrum, realizując ponad 100 projektów B+R, które przyczyniają się do promowania zrównoważonego wykorzystania energii.

Znany z praktycznego podejścia do nauki i innowacji a jego zaangażowanie w dziedzinę OZE zostało docenione licznych nagrodami, w tym tytułem Lidera Przedsiębiorczości, Prezesa Wizjonera oraz Prezesa Roku.

Aktywnie uczestniczy w życiu naukowym i dydaktycznym jako pracownik naukowo-dydaktyczny na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz pełni ważne role w organizacjach branżowych, takich jak Dolnośląski Klaster Energii Odnawialnej i Aglomeracja Zielonogórska.

Image
Marta Auguścik-Lipka
Manager ds. rozwoju
Absolwentka Ochrony Środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu i posiadaczka tytułu Executive MBA z Collegium Humanum, specjalizuje się w zarządzaniu projektami w dziedzinie energii odnawialnej.

Manager ds. rozwoju w Centrum Energetyki Odnawialnej Sp. z o.o., gdzie swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje do kierowania innowacyjnymi projektami w dziedzinie OZE.

Zrealizowała liczne inicjatywy badawczo-rozwojowe, które dotyczyły między innymi opracowania nowych metod recyklingu, efektywnych systemów instalacji fotowoltaicznych, oraz wprowadzenia zaawansowanych technologicznie rozwiązań serwisowych opartych na rozszerzonej rzeczywistości.

Image
Michał Rzepecki
Kierownik Działu Consultingu i Analiz
Doświadczony specjalista w dziedzinie zarządzania projektami i energetyki odnawialnej, z solidnym wykształceniem ekonomicznym i biznesowym.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i posiadacz tytułu Executive MBA. Od 2022 roku kieruje Działem Consultingu i Analiz w Centrum Energetyki Odnawialnej sp. z o.o., gdzie aplikuje swoje umiejętności w analizie rynku i zarządzaniu projektami B+R. Wcześniej związany z Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze, gdzie przyczynił się do opracowania i realizacji licznych projektów współfinansowanych ze środków UE.

Autor wielu wniosków o dofinansowanie projektów B+R, a także wzoru Biznes Planu dla wnioskodawców ubiegających się o środki z RPO-L2020 i Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego.

Image
Kamil Mania
Inżynier Energetyki
Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunkach energetyka odnawialna oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, specjalizacja inżynieria jakości, wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności w Centrum Energetyki Odnawialnej Sp. z o.o. w Sulechowie.

W trakcie pracy nad projektami badawczo-rozwojowymi, Kamil zyskał doświadczenie w realizacji przedsięwzięć mających na celu innowacje w sektorze energetycznym.

W swojej pracy koncentruje się na rozwoju i wdrażaniu nowatorskich systemów i technologii, takich jak systemy ładowania pojazdów elektrycznych, integracja i serwisowanie instalacji OZE na odległość, a także opracowywanie nowych produktów wykorzystujących energię słoneczną.

Moc ekspertów
Centrum Energetyki Odnawialnej

W Centrum Energetyki Odnawialnej zgromadziliśmy zespół ekspertów,  z interdyscyplinarnym doświadczeniem, które obejmujące wszystkie kluczowe obszary związane z energetyką odnawialną i rozwojem biznesu, co pozwala nam oferować kompleksową obsługę i usługę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Projekty B+R
87%
Faktor innowacyjności
93%
Mechanizmy finansowania
97%