Loading
lis 12, 2014

Warsztatowo i praktycznie. Fotowoltaika, pompy ciepła.

Głogów, Warszawa, Poznań, Gorzów Wlkp., Wrocław, Krosno, Gliwice, Zawiercie, Lubań, Leszno, Kalisz, Niedzica, Koszalin, Siedlce …miasta uczestników warsztatów w CEO dołączcie do nich. Wspólnie z firmą Danfoss Polska zapraszamy firmy z lubuskiego ma na praktyczne warsztaty z zakresu pomp ciepła i fotowoltaiki, oparte o aktualne wytyczne ustawodawcy.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
Argument Pierwszy – szkolenie pokaże jak zmiany w obowiązującym prawie wpływają na sposób projektowania źródeł ciepła i energii. Omawiamy definicję energii pierwotnej, końcowej, użytkowej, EP, EK, EU – wymagania dotyczące projektowanych obiektów, a także sposoby radzenia sobie z zapisami prawa, w taki sposób, aby obliczenia zawsze się zgadzały.
Argument drugi – warsztaty praktycznie pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie (dobór w oparciu o program doborowy) do przygotowanych przykładów źródeł ciepła i fotowoltaiki dla konkretnych obiektów.
Argument trzeci – zajęcia z wieloletnimi praktykami – czyli najświeższa wiedza, praktyczne wskazówki, a dodatkowo zobaczysz wszystkie omawiane rozwiązania na żywo w CEO.

Patronat medialny: Bizneslubuski.pl oraz GLOBEnergia

Koszt szkolenia wynosi 450zł netto. Każdy uczestnik może skorzystać z pomocy de minimis w wysokości 300zł. Czyli koszt przy skorzystaniu z pomocy de minimis 150zł netto.

Więcej informacji pod nr telefon: 530 191 603; email: konferencje@centrumenergetyki.com.pl
Rejestracja przez www: http://centrumenergetyki.com.pl/szkolenia-2/