Loading
paź 19, 2014

CEO gospodarzem Panelu OZE podczas Lubuskiego Forum Gospodarczego 2014.

„Merytorycznie na najwyższym poziomie, poruszane zagadnienia opisywane w sposób przystępny, do tego sporo faktów, doświadczeń, analiz. PANEL OZE rozpoczął Lubuskie Forum Gospodarcze 2014 w Hotelu Ruben w Zielonej Górze. Gospodarzem Centrum Energetyki Odnawialnej PWSZ w Sulechowie.

„Prezes CEO Sulechów Radosław Grech przygotowując piątkowy panel postawił na bardzo praktyczne aspekty odnawialnych źródeł energii. Przedstawiany problem znajdował w dyskusji i argumentach od razu rozwiązanie, przedstawiano również przykłady funkcjonowania branży OZE pomimo wielu problemów choćby ze strony prawnej.

Zaproszeni goście m.in. z firm Danfoss, Hewalex i Hennlich mówili o najnowszych rozwiązaniach w zakresie instalacji OZE, ich kosztach, mechanizmach funkcjonowania, czy też kosztach związanych z pierwszą inwestycją. W trakcie dyskusji nie zabrakło informacji na temat chybionych inwestycji, gdy potencjalny inwestor nie dostosował potencjału instalacji do swoich wymagań.

Co ważne, tematyka poruszana na PANELU OZE została potraktowana bardzo poważnie przez zebranych na LFG 2014 uczestnikach. Z widowni padały konkretne pytania, pojawiały się konkretne problemy związane z planowanymi czy też już funkcjonującymi rozwiązaniami.

Całość zwieńczyło wystąpienie prof. Mariana Miłka, m.in. na temat tzw. pakietu klimatycznego.”

źródło: „Biznes Lubuski”