Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/Robalus/domains/centrumenergetyki.com.pl/public_html/wp/wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488
Loading
Maj 3, 2016

Forum „Energia w Gminie” 2-go czerwca 2016

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w drugiej edycji Forum „Energia w Gminie”, które odbędzie się 2 czerwca 2016 roku w Centrum Energetyki Odnawialnej PWSZ w Sulechowie.

„Energia w Gminie” to cykl konferencji na terenie całego kraju organizowanych przez Redakcję GLOBEnergia
i współorganizowaną przez Centrum Energetyki Odnawialnej PWSZ w Sulechowie, na których poruszane są tematy Odnawialnych Źródeł Energii i Poszanowania Energii skierowane do samorządów lokalnych i inwestorów zainteresowanych nowymi technologiami.

Podczas spotkań, eksperci z poszczególnych dziedzin dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zainteresowanymi, odpowiadają na pytania i pomagają rozwiązywać kluczowe dla gmin problemy.

Forum „Energia w Gminie” to jedyne tego typu wydarzenie organizowane w północno- zachodniej części Polski. Nowe tematy, nowi prelegenci, nowe doświadczenia oraz praktyczny wymiar konferencji to gwarancja pożytecznie spędzonego czasu.

Forum objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego oraz Rektora PWSZ w Sulechowie prof. Mariana Miłka.

Dokonanie rejestracji jest potwierdzeniem udziału  w konferencji. Formularza rejestracji oraz szczegółowe informacje pod adresem www.energiawgminie.pl  

Zaproszenie i program konferencji w załączniku:

ZAPROSZENIE SULECHÓW 2016